“Укрпошта” з 1 січня не доставлятиме пенсії

Компанія прийняла таке рішення через неприбутковість відділень у сільській місцевості.

"Укрпошта" з 1 січня не доставлятиме пенсії

«Укрпошта» з 1 січня не доставлятиме пенсії

Про це генеральний директор ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський заявив в інтерв’ю виданню «Урядовий Кур’єр», пише espreso.tv.

Смілянський заявив, що компанія підготувала антикризовий план, який запровадять з 1 листопада. Це означає, що «Укрпошта» змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій. З 1 січня 2019 року не доставлятиме пенсії, закриє 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнить частину адміністративного й виробничого персоналу.

– Лише через збиткові тарифи на доставку пенсії й затягування процесу їх доведення до рівня собівартості за нинішній рік компанія зазнає збитків майже мільярд гривень, і це лише на одній послузі. Щоб уникнути такої ситуації, ще торік у листопаді Міністерства інфраструктури та економічного розвитку і торгівлі погодили новий тариф і звернулися по погодження до Міністерства соціальної політики й Пенсійного фонду. Відтоді нічого не змінилося: 17 наших звернень досі без відповіді. Тариф залишається незмінним з 2004 року, ми надаємо послугу за тарифами 14-річної давнини. Актуалізацію пенсійного тарифу не закладено й у проект держбюджету на 2019-й, – додав Смілянський.

За словами Ігора Смілянського, Пенсійний фонд не зробив цього навіть після зустрічі з Президентом Петром Порошенком, де було наголошено на необхідності збереження унікальної мережі «Укрпошти».

– Тож більше звернень не буде. Ми підготували антикризовий план, який запровадимо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнято. Це означає, що «Укрпошта» змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій.

Компанія планує переорієнтуватися на побудову поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, а також там, де «це доцільно та прибутково». Універсальні послуги, як і раніше, вони надаватимуть у всій країні.

Раніше повідомялось, як «Укрпошта» буде реформувати свою роботу в Полтавській області.

Як проходить процес реформування роботи «Укрпошти» у Полтавській області.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: