“Укргазвидобування” зменшило прогноз видобутку газу на 2018 рік через блокування видачі ліцензій Полтавською облрадою

2

Фінансовий план ПАТ “Укргазвидобування” на 2018 рік був скоригований в сторону зменшення видобутку з 16,5 до 16,0 млрд куб. м газу.

"Укргазвидобування" зменшило прогноз видобутку газу на 2018 рік через блокування видачі ліцензій Полтавською облрадою

“Укргазвидобування” зменшило прогноз видобутку газу на 2018 рік через блокування видачі ліцензій Полтавською облрадою

Про це повідомляє прес-служба “Нафтогазу”.

Як повідомляється, скорочення плану пов’язане з блокуванням Полтавською обласною радою видачі нових ліцензій на розробку родовищ протягом 2,5 років. Крім цього, негативний вплив на прогноз видобутку спричиняє відтермінування прийняття законодавчих актів, які мають на меті спростити дозвільні процедури для видобування газу. Ці ускладнення ставлять під загрозу виконання Стратегії 20/20 та урядової Енергетичної стратегії України до 2035 року.

Покращити ситуацію з отриманням дозвільної документації має прийняття законопроекту 3096-д, який може бути розглянутий парламентом на початку грудня“, – підсумовують у прес-службі.

– В цьому році ми збільшуємо інвестиції у нарощування видобутку газу у понад 2 рази. Результати Укргазвидобування свідчать, що з новими технологіями та безперервним фінансуванням можна значно збільшити видобуток на старих свердловинах. Але для виконання Стратегії 20/20 необхідна розробка нових родовищ. Ми раді, що і Прем’єр-міністр, і представники парламентської коаліції України підтримують прийняття необхідних законодавчих актів і сподіваємось, що наступного тижня парламент проголосує за законопроект 3096-д. Це буде реальний крок до енергонезалежності України.

Андрій Коболєв, голова правління “Нафтогазу”

Нагадаємо, з 1 грудня “Нафтогаз” підвищить ціни на газ для промисловості.

Коментувати

2 Коментарів
Олег
• 08:13 | 29 листопада 2017

Так наче домовилися. Чи Гройсман чому прилітав?

Відповіcти
габелла
• 18:43 | 28 листопада 2017

приплыли, ребятки

Відповіcти
16 січня 2018