Українцям дозволили безкоштовно приватизувати гуртожитки

0

Сьогодні 5 квітня депутати Верховної Ради ухвалили закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”.

фото: aif.ua

фото: aif.ua

За даний законопроект проголосували 256 депутатів, повідомляє Укрінформ.

Закон регулює правові, майнові, економічні, соціальні, організаційні питання щодо особливостей забезпечення реалізації конституційного права на житло громадян, які за відсутності власного житла тривалий час на законних підставах мешкають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей, жилі приміщення в яких після передачі гуртожитків у власність територіальних громад можуть бути приватизовані.

Право на приватизацію мають громадяни та члени їхніх сімей, одинокі громадяни, які не мають власного житла, “не використали право на безоплатну приватизацію державного житлового фонду, на правових підставах, визначених цим Законом, вселені у гуртожиток та фактично проживають у гуртожитку протягом тривалого часу”.

Закон не поширюється на громадян, які проживають у гуртожитках у зв’язку з навчанням чи  роботою (службою) за контрактом, та на осіб, що мешкають у гуртожитку, але не не перебувають у трудових відносинах з підприємством, яке надало їм право проживати в гуртожитку.

Коментувати

21 березня 2018
20 березня 2018