Українську фентезі-стрічку побачать у Китаї

1

У Китаї зможуть переглянути українське фентезі “Сторожова застава” як на великих екранах, так і на ключових VOD платформах території.

Українську фентезі-стрічку побачать у Китаї

Українську фентезі-стрічку побачать у Китаї

Про це повідомляє “Kinorob.com“.

Компанія Star-D Productions придбала всі права, за винятком форматних, на повнометражну та серіальну версії фентезі “Сторожова застава”, виробництва Kinorob, а також на ряд інших проектів. Перемовини почалися в листопаді на American Film Market, одному з найбільших в світі ринків повнометражного контенту, і минулого тижня завершилися підписанням договору“, – йдеться у повідомленні.

Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution, зазначив:

– Продаж пакету проектів “Сторожова Застава”,”Нюхач 1, 2, 3″ і “Микита Кожум’яка”, підтверджує зростаючий попит Китаю до зарубіжного контенту. Регіон виробництва для них – не першочергове, ключовий критерій для китайського ринку – якісний контент, який привертає увагу аудиторії. Ми щасливі, що китайський глядач побачить український продукт як на великих екранах так і на ключових VOD платформах території.

Раніше повідомлялося, що за сюжетом українського фентезі-фільму “Сторожова застава” створили гру, в якій використали технології доповненої реальності.

18 липня 2018