Український лоукостер розповів про умови провезення багажу

Українська лоукост-авіакомпанія SkyUp опублікувала детальні правила перевезення ручної поклажі і багажу на своїх рейсах.

Український лоукостер розповів про умови провезення багажу

Український лоукостер розповів про умови провезення багажу

Про це повідомляє avianews.com.

За правилами пасажири можуть брати на борт безкоштовно один предмет ручної поклажі, вага якого не перевищує 7 кг, а габарити за сумою трьох вимірів — 115 см.

Якщо ж ці норми перевищені, наднормативна ручна поклажа перевозиться в якості багажу, за що пасажирам необхідно буде сплатити спеціальний збір.

На додаток до основного предмету на борт можна взяти жіночу або чоловічу сумку, папку для паперів, пальто або плащ, парасольку або тростину, книгу або журнал, дитяче харчування, дитячу дорожню люльку або візок. Загальна вага додаткових предметів не повинна перевищувати 7 кг.

Якщо квиток включає перевезення багажу, пасажир може взяти з собою одну валізу вагою до 23 кг і габаритами до 158 см за сумою трьох вимірів. Норма багажу для дітей до 2 років становить 10 кг.

Окрім цього, пасажир захоче здати в багаж додаткову валізу, він повинен заплатити збір 25 євро при перевезенні сумки до 23 кг і 40 євро, якщо валіза важить від 23 до 32 кг.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Осведомлен-значит вооружен!! Все ясно и доступно.

2019-01-17
Тина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: