Україна увійшла в топ-4 країн за кількістю NFC-платежів

Україна увійшла до топ-4 країн за кількістю безконтактних платежів з картами Mastercard з використанням мобільних телефонів, браслетів, смарт-годинників.

Україна увійшла в Топ-4 країн за кількістю NFC-платежів

Україна увійшла в Топ-4 країн за кількістю NFC-платежів

Про це повідомив директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні Юрій Бахтін, повідомляє FinClub, передає «Економічна правда«.

За його словами, Україна обігнала Польщу, Канаду, а також ряд європейських країн, де послуга NFC-платежів існувала і раніше. Він уточнив, що міжнародні платіжні системи активно працюють з банками щодо розвитку безконтактних карт і NFC-технологій.

– В Україні в 90 разів зросли операції безконтактних оплат за допомогою смартфона, на 25% щомісяця зростає кількість підключених пристроїв для NFC-платежів, – підрахував Бахтін.

Директор департаменту розробки інноваційних технологій ПУМБ Денис Воробйов зазначив, що в 2018 році Україна вступила в еру бурхливого розвитку безконтактних платежів.

– Ми бачимо підвищення активності наших клієнтів. Україна дійсно по NFC-транзакціях виросла в 14 разів. Це досить високий показник, – вважає він.

Директор по цифровим рішенням Visa в Україні, країнах СНД і Південно-Східної Європи Олександр Стельмах вважає, що навіть у такій ситуації Україні є до чого прагнути.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

А хто ж перші три?

2019-03-20
Тоня
Відповіcти
0

Ухтиии!!! Які ми круті!!!!

2019-03-20
Воля
Відповіcти
0

Нормально і хто з ним користується, я даже не знаю як це. А живу в Україні))))

2019-03-20
Володя
Відповіcти
0

Удивили!!! Україна хоть где-то среди лучших!!!

2019-03-20
Тима
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: