Україна та НАТО напрацюють спільний план реформи служби з надзвичайних ситуацій

1

Україна та НАТО напрацюють спільний план реформи Державної служби з надзвичайних ситуацій України, що включатиме її інституційне та технічне оновлення, повідомляє Урядовий портал.

Фото: kmu.gov.ua

Фото: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Заступник Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер, домовилися про спільний план під час зустрічі.

-Технічна модернізація ДСНС дуже важлива, українські рятувальники мають бути забезпечені усім, чим необхідно. Тому я би хотів поглибити співробітництво з НАТО саме у цій сфері, – наголосив Гройсман.

Погоджено, що домовленості, досягнуті під час візиту Прем’єр-міністра України до Брюсселя у лютому 2017 року, стосовно технічного переоснащення ДСНС України мають бути реалізовані у повній мірі. З цією метою заступник помічника Генерального секретаря НАТО з питань рятувальних операцій відвідає Україну у травні та проведе низку відповідних зустрічей.

-Давайте з місією, яка приїде, зробимо два компоненти: інституційний і технічний. Ми оцінимо потреби і зробимо спільний план щодо реформи ДСНС. Я готовий його затвердити Урядом, – додав прем’єр-міністр.

Роуз Геттемюллер запропонувала оновити Рекомендації Групи консультативної підтримки НАТО щодо захисту критичної інфраструктури.

Очільник Уряду також подякував за допомогу НАТО у ресурсному забезпеченні, необхідному для врегулювання надзвичайної ситуації в Балаклії, де на території військового складу сталися вибухи боєприпасів.

Коментувати

1 Коментар
Гражданин
• 11:47 | 07 квітня 2017

И всё? Нам, как собакам, кинули кость с надписью “безвиз” и помогут с мэчэсэ??? И ради этого они подписались снять манаторий с земли? А про коммуналку/курс грн ничего не слышно? А то как то мы дешёво продались…

Відповіcти
21 березня 2018
20 березня 2018