Рейтинг найкращих країн світу: Україна – 78-ма, Росія – 72-га, Швеція – 1-ша (Інфографіка)

Тепер шість позицій розділяють Україну та Росію у рейтингу найзручніших країн світу для проживання. Наші північні сусіди зайняли 72-гу позицію, а ми – на 78-ій. На першому місці опинилася синьо-жовта Швеція. Всього до списку потрапили 163 країни.

sweden-getty

Міжнародні експерти проаналізувавши рівень розвитку культури, безпеки, процвітання і рівності, міжнародного миру і безпеки, світового порядку, здоров’я і добробуту населення, опублікували загальний рейтинг найкращих країн для життя у світі. склали список найкращих у світі країн для проживання.

Про це написало видання Independent.

Топ-10 країн це: Швеція, Данія, Нідерланди, Великобританія та Німеччина, Фінляднія, Канада, Франція, Австрія та Нова Зеландія.

Інфограф

Сполучені Штати Америки опинилися на 21 місці.

Дані щодо кожної зі 163 країн рейтингу експерти отримали від більш ніж 35 гідних довіри джерел, серед яких ООН і Світовий банк.

Україна в цьому списку — на 78 місці. Нам у спину дихає Білорусь. Найгірші показники Україна отримала в категоріях миру і безпеки (137) і процвітання і рівності громадян (126). Зате в області науки і технологій Україна посідає 14 місце, значно випередивши своїх сусідів.

Інфограф 2

Росія випередила Україну на шість сходинок, зайнявши 72 місце. Найгірше експерти оцінили в цій країні ставлення до світового порядку (132), а також процвітання і рівність громадян (143).

Нагадаємо, що у 2010-му році Україна входила в першу 50-ку найкращих країн, займаючи 49 місце.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

не удивительно….

2016-06-11
белка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: