Україна почала виробляти більше шоколаду

За останніми підрахунками Держстату, в Україні зросло виробництво шоколаду та шоколадних виробів. У той самий час, виробництво кондитерських та хлібобулочних виробів різко впало.

Україна почала виробляти більше шоколаду

Україна почала виробляти більше шоколаду

Протягом січня-березня 2019-го вітчизняне виробництво кондитерських та хлібобулочних виробів знизилось на 3,9% та 4,5% відповідно, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Як не дивно, у цей же час виробництво шоколаду та шоколадних виробів зросло на 0,8%.

При цьому експерти підкреслюють зростання динаміки попиту на шоколад. Менш ніж за рік рівень виробництва виріс до 47,3 тис. тон.

Основний приріст досягнутий збільшенням виробництва цукерок з вмістом алкоголю (+ 8,9% у січні-березні), шоколаду у брикетах, пластинах чи плитках з додаванням зернових культур (+ 51,9%), шоколаду у брикетах, пластинах чи плитках з начинкою (+10,3%) та шоколаду і аналогічних виробів із вмістом какао в брикетах, пластинах чи плитках масою більше 2 кг (24,3%).

Незважаючи на успіхи виробників шоколаду, кондитерський ринок України уже третій місяць поспіль іде на спад. Однак це, за словами фахівців, не має негативного впливу на обсяг торгівлі на міжнародних ринках (зафіксоване зростання на 9,4%). До того ж майже половину всього виробництва солодощів у першому кварталі року експортували, а 45% забезпечило потреби внутрішнього ринку. Станом на кінець березня загальний обсяг залишків готової продукції становив 1,7 тис. т.

Зазначимо, на Полтавщині є 2 підприємства, що виготовляють шоколадні вироби та входять до ТОП-10 виробників шоколаду в Україні — ТОВ «Лукас» (Кременчук) та ПрАТ «Домінік» (Полтава).

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

А з чим пов’язаний такий підйом?

2019-05-12
Олена
Відповіcти
0

Рошен рулить))))

2019-05-12
Ріта
Відповіcти
0

Чого рошен,у нас свої є. Може,не такий смачний,але наш -Домінік, підтримуйте свого.

2019-05-12
Тамара
0

Це найкраща новина,я так люблю шоколад!!!!

2019-05-12
Танюшка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: