Україна не має послів у Білорусії, Грузії та НАТО

Представник Народного Фронту Ігор Гузь вимгає звільнення міністра закордонних справ Павла Клімкіна, а також вимагає призначення послів України у Білорусі, Грузії і в НАТО.

гузь

Ігор Гузь

Про це нардеп заявив під час ранкового засідання Верховної Ради. Він запитав у Порошенка про існування домовленостей із Путіним та Лукашенком:

– Яка причина, що ви не призначаєте посла у Білорусі? Це домовленість з ким? З Лукашенком чи з Путіним? Коли буде посол України в Грузії? В липні буде саміт НАТО у Варшаві. У нас немає представника нашої країни в НАТО. Порошенко і Клімкін, в чому проблема? Поясність, будь ласка, – заявив Гузь.

Народний депутат також висловив ультиматум, що якщо протягом тижня Міністерство закордонних справ і адміністрація президента не вживатимуть відповідних дій стосовно призначення послів у цих країнах, то у парламенті має бути зареєстрована постанова про звільнення Павла Клімкіна:

– Якщо Клімкін не може запропонувати Порошенку гідних послів, хай іде геть, – заявив Гузь.

На сьогодні в Українському посольстві у Мінську (Білорусь) на посаді тимчасово повіреного керівника працює Валерій Джигун.

Посольством у Грузії тимчасово керує Георгій Назаров.

Foreign Minister of Ukraine Pavlo Klimkin during a government meeting in Kiev, Ukraine, August 27, 2014. Photo by Andrey Kravchenko / press service of the Cabinet / DYVYS

Павло Клімкін

Виконує обов»язки Глави Місії України при НАТО Єгор Божок.

Цікаво, що 25 травня депутату Ігорю Гузю заборонили в’їжджати на територію невизнаної Придністровської Молдовської Республіки для зустрічі з українською діаспорою.

Гузь перебував із робочим візитом у Республіці Молдова у рамках роботи комітету Верховної Ради у закордонних справах.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Нам Грузія безвузовий режим хоче відкрити, а в нас навіть представ ництва там немає

2016-06-01
Уляна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: