Україна направила до Ради Європи офіційну позицію щодо блокування російських сайтів

Україна відправила до Ради Європи (РЄ) листа з офіційною позицією щодо блокування російських сайтів та впровадження економічних санкцій проти компаній з РФ.

Блокування російських сайтів. Фото: https://www.unian.ua/

Блокування російських сайтів. Фото: https://www.unian.ua/

Про це повідомляє «Європейська правда«. РЄ розмістила відповідне сповіщення на своїй платформі з безпеки журналістів.

«Агресія Російської Федерації та проблеми, з якими стикається Україна, вимагають відповідних заходів. Такі ресурси, як Яндекс, Mail.ru, Вконтакте і Одноклассники вже давно використовуються російськими спецслужбами як інструменти Росії у так званій гібридний війні«, – йдеться у листі від України.

Рада Європи зазначає, що відповідно до статистики, наданої SimilarWeb, 17,55% унікальних візитів на сайт ВКонтакте та 15,15% на сайт «Однокласники» приходили з України. Протягом останніх шести місяців компанія Yandex.ua, пошукова служба та клієнт електронної пошти та п’ятий за величиною веб-сайт в Україні, мав 215 мільйонів відвідувань.

«Низка правозахисних організацій назвали заборону непропорційним заходом, що обмежує доступ до інформації, проте українські чиновники відстоювали цей крок як національну безпеку, оскільки ця країна є жертвою дезінформації, агітаційних кампаній та кібератак, які використовують дані про українських користувачів, що зберігаються в російських соціальних мережах«, – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, 17 травня набув чинності указ Президента про блокування доступу до низки російських інформаційних ресурсів.

19 червня Міністерство інформаційної політики України оприлюднило власний список сайтів, які пропонує заблокувати в Україні.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Це обмежує мою свободу, і то дуже бісить, я вам скажу

2017-07-18
Марта
Відповіcти
0

А разве мы должно отчитываться ?

2017-07-18
Саня
Відповіcти
0

А як реагує ЄС на такі антидемократичні дії ?

2017-07-18
Микола
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: