Україна може послабити санкції проти російських держбанків

0

НБУ може послабити обмеження щодо діяльності державних російських банків лише у разі поліпшення ситуації з безпекою.

Фото: poltava.depo.ua

Фото: poltava.depo.ua

“Останні події також викликали потужну негативну громадську реакцію на діяльність в Україні державних російських банків. Заради інтересів національної безпеки ми наклали обмеження на проведення операцій цими банками зі своїми материнськими установами і повідомили про такі заходи UKRAINE 2 INTERNATIONAL MONETARY FUND Виконавчу Раду МВФ відповідно до Рішення № 144-(52/51). Ми послабимо ці обмеження щойно безпекова ситуація дозволить це зробити”, – сказано у відправленому листі на ім’я директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард.

Лист відправили: Президент Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр фінансів Олександр Данилюк та голова НБУ Валерія Гонтарева.

Нагадаємо, що 15 березня Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” щодо низки юридичних осіб, зокрема російських банків.

Крім цього, остання акція проти російських банків відбулася 15 березня у Кременчуці. Учасники акції обклеїли вікна “Сбербанку” повідомленнями, що це банк країни-агресора та що його закриють і залили фарбою банкомат.

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018