Україна фіксуватиме на кордоні біометричні дані росіян вже з першого січня

З 1 січня 2018 року Державною прикордонною службою України запроваджується фіксація біометричних даних іноземців та осіб без громадянства з 70 держав, у тому числі Російської Федерації.

Україна фіксуватиме на кордоні біометричні дані росіян вже з першого січня

Україна фіксуватиме на кордоні біометричні дані росіян вже з першого січня

Про це повідомляє Європейська правда, посилаючись на МЗС України.

– На виконання Указу Президента України від 30.08.2017 р. №256 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10.07.2017 р. «Про посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України» з 01 січня 2018 року Державною прикордонною службою України запроваджується фіксація біометричних даних іноземців та осіб без громадянства з 70 держав, у т.ч. Російської Федерації, під час прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що Держприкордонслужба України 27 грудня почала тестування системи біометричного контролю в двох пунктах на українсько-російському кордоні.

Фіксація біометричних даних на українському кордоні стосуватиметься всіх без винятку іноземців, незалежно від країни походження.

У разі відмови іноземцем (особою без громадянства) від сканування відбитків пальців з такими особами проводиться контроль другої лінії, за результатами якого приймається рішення щодо пропуску (не пропуску) через державний кордон.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: