Україна безкоштовно отримала 130 000 доз сироватки проти правця, дифтерії і сказу

Гуманітарний вантаж надійшов з Індії, повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Сироватка

Сироватка

130 тисяч доз специфічних сироваток у якості гуманітарної допомоги отримала Україна від Індії. Серед них 80 000 доз сироватки протиправцевої, 35 000 доз протиправцевого імуноглобуліну, 900 доз протидифтерійної сироватки, 14 450 доз протирабічної сироватки, 1500 доз ліофілізованого атитоксину протизміїного. Усі препарати мають сертифікат якості GMP. Вантаж з Індії розподілять в регіони згідно з потребами.

Також у МОЗ повідомили, що на 2018 рік заклали в бюджет 42 млн гривень для закупівлі сироваток та імуноглобулінів для лікування. Препарати будуть придбані через міжнародні організації і відповідним чином зареєстровані.

Нагадаємо, з 2014 року в Україні відсутні сироватки та імуноглобуліни через відсутність реєстрації. Тільки навесні 2017 року зареєстровано два протирабічні імуноглобуліни ізраїльського та українського виробництва, більше ніякі специфічні імуноглобуліни виробники на реєстрацію не подавали. Міністерство охорони здоров’я не може бути ініціатором реєстрації, а місцева влада не може закуповувати незареєстровані препарати, тому гуманітарні вантажі – єдиний шлях забезпечити громадян України сироватками чи імуноглобулінами в разі необхідності.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: