Учнівській молоді Полтащини розкажуть як не стати жертвою торговлі людьми

0

З 15 січня 2016 року БО «Світло надії» спільно з Департаментом освіти та науки Полтавської ОДА за підтримки Міжнародної Організації з Міграції в Україні розпочали реалізувати ініціативу «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах (ПТНЗ) Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування».

ограничиващие-убеждения

Основна мета ініціативи – підвищити рівень обізнаності учнівської молоді, яка навчається в ПТНЗ Полтавської області щодо проблеми торгівлі людьми, оскільки ця цільова група є особливо вразливою. Для учнів ПТНЗ проведуть навчання стосовно форм та видів такої торгівлі та основних навичок безпечної поведінки при працевлаштуванні в Україні та за кордоном з метою запобігання випадків потрапляння дітей та молоді до ситуації торгівлі людьми.
Планується охопити щонайменше 2 тисячі учнів, які навчаються в ПТНЗ Полтавщини. Відбір закладів буде здійснюватись за принципом гендерної рівності – буде обрано 5 ПТНЗ, де навчаються переважно хлопці та 5 ПТНЗ, де навчаються переважно дівчата, – зазначає фахівець БО «Світло надії» Ольга Гришко.
Ініціатива реалізуватиметься в 3 етапи, протягом цього часу буде представлено матеріали стосовно форм торгівлі людьми, небезпек при виїзді закордон, основ безпечної міграції та працевлаштування:
– Проведення тренінгу для педагогів та психологів на тему «Менторінгова підтримка юних тренерів за напрямком протидії торгівлі людьми».
– Проведення навчання юних тренерів на «Тренінгах з протидії торгівлі людьми та опанування методики «рівний рівному».
– Після проходження тренінгу для тренерів кожен із учнів проведе інформаційно-просвітницькі заходи для однолітків в ПТНЗ.
В результаті ми хочемо знизити до нуля кількість випадків постраждалих від торгівлі людьми, а в довгостроковій перспективі – сприяти поширенню практики у всіх навчальних закладах Полтавської області, – наголосила Ольга Гришко.

Прес-служба БО “Світло надії”

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018