Учитель з Полтавщини пройшла до фіналу Національної освітньої премії Global Teacher Prize

1

В Одесі визначилися з іменами топ-п’ятірки претендентів на Національну освітнью премію Global Teacher Prize, котру здобуде найкреативніший педагог країни.

Учитель з Полтавщини пройшла до фіналу Національно освітньої премії Global Teacher Prize

Учитель з Полтавщини пройшла до фіналу Національно освітньої премії Global Teacher Prize. Фото: соц.мережа Facebook

Про це повідомляє ТСН.

Організатором проекту є громадська спілка “Освіторія”, а куратором Наталя Мосейчук.

До проекту надійшло 632 заявки та 2500 номінацій з усіх областей України. Організатори вже обрали топ-20 педагогів-новаторів, які змінюють життя дітей та систему освіти зсередини. Вони продовжили боротьбу за престижну вчительську премію у фіналі, який відбувся в Одесі. Журі протягом трьох днів (16-18 вересня) оцінювало учасників “у дії” та обрало топ-5.

У підсумку, до п’ятірки потрапила вчитель історії з Полтавщини Тетяна Веркалець. Жінка викладає у навчально-виховному комплексі №16 міста Полтави. Також до списку увійшли вчитель початкових класів із Ужгорода Вікторія Биркович, дефектолог і фахівець із інклюзивної освіти з Києва Наталія Гладких, викладач фізики з Чернівців Паул Пшенічка,  і викладач англійської мови з Вінниці Владислав Качур.

Учитель з Полтавщини пройшла до фіналу Національно освітньої премії Global Teacher Prize

Учитель з Полтавщини пройшла до фіналу Національно освітньої премії Global Teacher Prize

Журі орієнтувалися на сучасні світові тенденції щодо вимог до вчителів: новаторство, анімація, моральний авторитет і лідерство. Найкращого вчителя України визначать з-поміж них 7 жовтня під час церемонії нагородження Global Teacher Prize. П’ятірка кращих також вирушить на всесвітній конгрес освітян у Дубаї.

Одночасно на сайті tsn.ua почалося голосування в номінації “Народний вчитель”. Визначити власника призу глядацьких симпатій може кожен – анкети 20 претендентів уже представлені для ознайомлення.

Довідково: Міжнародну премію Global Teacher Prize 2014 року заснував арабський мільярдер Санні Варкі. Її мета – знайти найкращих учителів-новаторів з усього світу та відзначити переможця нагородою в 1 000 000 доларів. Навесні цього року громадська спілка “Освіторія” організувала національну премію Global Teacher Prize Ukraine, мета якої не лише знайти новаторів в освіті, а й підняти престиж професії вчителя.

Коментувати

1 Коментар
Ліля
• 10:56 | 19 вересня 2017

А хто б сумнівався. У нас багато талановитих людей)

Відповіcти
22 березня 2018
21 березня 2018