Учасники Євробачення презентували рок-серіал «O.Torvald: Наші люди всюди»

Нещодавно на телеканалі НЛО TV відбудеться прем’єра серіаліті «O.Torvald: Наші люди всюди». Про це повідомили на офіційному сайті каналу.

Учасники Євробачення презентували рок-серіал «O.Torvald: Наші люди всюди»

Учасники Євробачення презентували рок-серіал «O.Torvald: Наші люди всюди»

Це 20-серійна програма, що розповідає про тур гурту O.Torvald Україною. У зйомках проекту взяли участь музиканти гурту, зокрема і фронтмен Євген Галич, а також телеведучий Володимир Петров.

За сюжетом, в результаті суперечки з Євгеном Галичем, Володимир Петров стає продюсером рок-гурту O.Torvald. Він обіцяє Жені зробити гурт шалено популярним лише за один місяць туру. Але для цього колектив повинен діяти згідно з тими правилами, які встановлює Петров. Як рок-музиканти поставляться до нового – пафосного і суворого – продюсера? Чи не виявиться Петров популярнішим, ніж Галич? І які підводні камені чекають на головних героїв?

Проект «O.Torvald: Наші люди всюди» побудований на абсолютно реальних подіях. Це не зовсім звичне серіаліті, в якому є місце року, жерсті і підставам. Наприклад, в одному з епізодів Володимир Петров спробує пояснити Галичу, що справжня рок-зірка повинна вести конкретний спосіб життя: бухати, вживати, матюкатися і влаштовувати скандали. Але моральні принципи фронтмена гурту O.Torvald зовсім інші. Розуміючи це, Петров влаштовує низку експериментів, підколів і навіть знущань.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: