Учасники АТО вкотре запитали у начальства поліції, як просувається слідство щодо подій в арці «Газетний ряд»

0

11 квітня у Зеленій залі Полтавської ОДА на брифінг з начальником ГУНП в Полтавській області Олегом Бехом зібралися близько сотні учасників АТО.

6A_qYStvyjo

Учасники АТО самі ініціювали зустрічі з начальником поліції, аби правоохоронці прозвітувати про стан розслідування побиття дошок героям АТО.

Олег Бех нагадав присутнім, що вандали розбили дошку, використавши глушильні пристрої, і поліція не має контролю за цими камерами.

Петро Ворона порівнює Полтаву з Кременчуком:

– Кременчук більш російськомовне місто, а там жодної дошки не розбили. У Полтаві діють сепаратисти, і це треба розслідувати.

На що заступником начальника ГУНП в Полтавській області Руслан Бірюков відповів:

– У Кременчуці діє програма безпечне місто. У них є можливість оперативно реагувати.

Речник ГУНП Полтавщини Юрій Сулаєв наголосив, що на сьогодні до слідства не звертаються потерпілі, які отримали травми 5 квітня біля арки.

– Ми просимо їх звертатися, аби була більша доказова база. Крім того, поліція встановила, що під час сутичок невідомі особи використовували зброю, можливо травматичну, може і вогнепальну. Поліція намагається це встановити.

Нагадаємо, що зранку  учасники АТО,  ліквідатори аварії на ЧАЕС та учасники війни в Афганістані вийшли на мирну акцію у центр Полтави.

Коментувати

23 березня 2018
22 березня 2018