Учасники АТО вимагають відкликати депутата Ірину Степаненко з облради та провести дострокові вибори до міської ради Полтави

Роман Грицун
14:04 | 11 квітня 2017
0

11 квітня у Зеленій залі Полтавської ОДА на брифінг з начальником ГУНП в Полтавській області Олегом Бехом зібралися близько сотні учасників АТО. Під час заходу АТОвці також озвучили резолюцію акції протесту, в якій іде мова про дострокові вибори до полтавської міськради та відкликання депутата обласної ради Ірини Степаненко.

Учасники АТО вимагають відкликати депутата Іринку Степаненко з облради та провести дострокові вибори до міської ради Полтави

Учасники АТО вимагають відкликати депутата Іринку Степаненко з облради та провести дострокові вибори до міської ради Полтави

Ініціюємо ветеранськими організаціями відкликання громадами Полтавського району депутата обласної ради Степаненко Ірини Вікторівни за зловживання службовим положенням та відкрито корупційні й про вокативні дії за підтримки керівників обласної та міської влад, – сказано у резолюції.

Варто означити, що президія партії «Солідарність Блок Петра Порошенка» зробила заяву стосовно подій у Полтаві, які відбулися 5 квітня поблизу арки «Газетний ряд»:

– Президія партії БПП Солідарність рішуче засуджує безвідповідальні дії місцевих депутатів, які призвели до кривавих подій у Полтаві 5 квітня унаслідок конфлікту навколо забудови за адресою вул.Соборності, 27. Причетність депутатів місцевих рад, обраних від «БПП «Солідарність», до діяльності скандального забудовника, організації побиття місцевих активістів та інших протиправних, антидемократичних дій — зокрема, депутата Полтавської обласної ради Ірини Степаненко, а також депутатів Полтавської міської ради, які своїм рішенням підтримали забудову, — є ганебною і вимагає рішучого засудження місцевими партійними організаціями. Президія партії вимагає від Полтавської територіальної організації партії та Полтавської міської організації партії у найкоротший термін розглянути та надати свою оцінку діям місцевих депутатів. Президія партії звертається до виборців із закликом ініціювати процедуру відкликання депутата обласної ради Ірини Степаненко, а також депутатів міської ради, які своїми рішеннями сприяли розвитку конфліктної ситуації навколо забудови за адресою вул. Соборності, 27. Партія «БПП «Солідарність» готова надати ініціативній групі з відкликання необхідну юридичну та організаційну підтримку, – сказано у повідомленні партії на офіційні сторінці у Facebook.

Ірина Степаненко

Ірина Степаненко

Як відомо, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький раніше писав про персональну відповідальність тих депутатів Полтавської міської ради від «БПП», які голосували за рішення віддати арку «Газетний ряд» під забудову.

Про інші вимоги учасників бойових дій журналістам розповів депутат обласної ради Петро Ворона:

– Ми вимагаємо відставки міського голови Полтави Олександра Мамая та його заступника Михайла Шевченка за відверто корупційні та антигромадівські дії з подальшими перевиборами міської ради та міського голови одночасно, – сказав Петро Ворона.

Журналісти «Трибуни» зв’язалися із представниками «Штабу Супротиву» і запитали, яка їх позиція в питанні дочасних виборів до міськради.

– Так, ми підтримуємо цю ідею. Цей депутатський корпус вже не може повноцінно працювати. Щоби змінити ситуацію в нашому місті на краще, треба ініціювати як перевибори Мамая, так і перевибори депутатів міськради, – сказав Олександр Шамота, лідер фракції «Соціал-демократична партія».

Про те, яку позицію має фракція «Свобода» нам розповіли у прес-службі організації:

– Ми завжди діємо в рамках закону і готові в будь-який час до перевиборів. Якщо відбудеться складання мандатів та розпуск ради, то ми готові йти на вибори. У нас виборчий процес триває постійно, – сказали у прес-службі міського осередку партії.

Нагадаємо, що раніше таку ж думку озвучили депутати міської ради, «соціал-демократ» Юрій Синяк та Дмитро Сенчакович. Останній є представником фракції «Самопоміч», яка також входить до «Штабу Супротиву».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: