У яких районах Полтави найбільш забруднене повітря

Міська влада опублікувала екологічний бюлетень стану забруднення атмосферного повітря в Полтаві за 2017 рік та вказала найбільш забруднені райони міста.

У яких районах Полтави найбільш забруднене повітря

У яких районах Полтави найбільш забруднене повітря

Лабораторія Полтавського центру з гідрометеорології проводить систематичні спостереження за забрудненням атмосферного повітря у місті.

– За даними спостережень встановлено, як і в попередні роки, загальне фонове забруднення здебільшого обумовлено наявністю в атмосферному повітрі шкідливих домішок: формальдегіду, пилу, діоксиду азоту, оксиду вуглецю, оксиду азоту.

На основі даних спостережень виявили, що півищений рівень забруднення атмосфери характерний для Супрунівського промвузла (ПСЗ №7) ІЗА – 5,15, а також в зоні впливу заводу Полтавський алмазний інструмент (ПСЗ №6) ІЗА – 4,80 і районів, які прилягають до площі Зигіна (ПСЗ №3) ІЗА – 3,92 та вулиць з інтенсивним рухом транспорту зокрема: Зіньківська, М.Бірюзова, Пушкіна, Шевченка, Європейська, Соборності, Кагамлика, Алмазна, та інші.

Найнижчий рівень забруднення (ІЗА –2,62) відмічався в зоні, що прилягає до міського парку відпочинку «Перемога» (ПСЗ №1).

– За підрахунками загальний рівень забруднення атмосферного повітря в Полтаві в 2017 році з індексом забруднення атмосфери (ІЗА) становив 4,52, що значно нижчий за середній рівень по Україні.

Також у бюлетні зазначається, що за рік знизилася забрудненість пилом, оксидом вуглецю та фтористим воднем, але зріс вміст формальдегіду у повітрі.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: