У Воскобійниках майже з нуля укладають дорогу за 13,5 млн грн

Трибуна
2018-10-29

Полтавська ОДА відновлює дороги у Шишацькому районі. Так, у межах виділеного фінансування, дорогу у с. Воскобійники ремонтують з використанням георешітки. До цього тут взагалі не було асфальтного покриття.

Початок робіт у Воскобійниках

Початок робіт у Воскобійниках

Полтавська ОДА проводить поточний середній ремонт автошляхів у Шишацькому районі. Так, у межах фінансування ремонтують дорогу у селі Воскобійники. Це частина дороги загального користування Великі Сорочинці — Ковалівка — Воскобійники — Михайлики.

Асфальтного покриття на цій дорозі у межах Воскобійників не було. Тому голова Полтавської ОДА Валерій Головко дав доручення ремонтувати дорогу за сучасними методами, використовуючи георешітку. Вона зменшує вірогідність утворення тріщин уздовж та поперек дороги, а також уповільнює появу колійності. Георешітка захищає дорожнє покриття від негативного впливу води та вітру. Основу дороги також підсилюють щебнем.

Георешітка виготовляється з екологічних матеріалів. Вона довговічна у експлуатації. Проте, такі дороги не витримують частого проїзду великовагового транспорту.

— При будівництві доріг ми використовуємо сучасні методи будівництва та ремонту. Проблеми накопичувалися десятиріччями, але поступово ми зможемо зробити автошляхи у нашій області якісними та комфортними. На наступний рік уже формуємо новий список доріг, які почнемо ремонтувати після зими, — говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

На шляху у межах села Воскобійники працює підрядна компанія ТОВ «ДРСУ Полтава». На ремонт ділянок дороги Полтавська ОДА виділила 13 524 400 грн. На цьому об’єкті робітники працюють уже майже 10 днів. Сюди постійно виїжджає технічний нагляд для перевірки робіт. Поки була несприятлива погода, роботи не велися.

Георешітка та укріплення щебенем

Георешітка та укріплення щебенем

— Дороги як такої у Воскобійниках майже не було. Краще зробити один раз і ефективно, щоб потім людям було як проїздити через село. Для цього ми використовуємо сучасні методи, — розповідає директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Тимофій Голбан.

Також у Шишацькому районі, у межах відведеного фінансування, ремонтують дорогу Шишаки — Сагайдак — Поділ. Там проводять поточний середній ремонт. Це автомобільна дорога загального користування місцевого значення. Її ремонтують окремими ділянками, де найбільш пошкоджене покриття.

На цьому об’єкті працює підрядна компанія ТОВ «ДОРІНВЕСТКАПІТАЛ». З обласного бюджету на ремонт ділянок цієї дороги виділили 7 618 293 грн.

Нагадаємо, місцеві автошляхи перебували на балансі Служби автомобільних доріг. З початку 2018-го ними опікується Полтавська ОДА. Більшість з них перейшли на баланс адміністрації в аварійному стані. Спершу ПОДА провела ремонт аварійних доріг, визначених на цей рік, ямковим способом. З середини літа проводять поточні середні ремонти доріг. До кінця року роботи закінчать.

Прес-служба Полтавської ОДА

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: