У “Ворскли” два програші за день

0
ФК “Ворскла” у вівторок, 16-го лютого, провів 2 товариські матчі. Зранку полтавці поступилися маріупольському “Іллічівцю” з рахунком 1-0. Увечері ж наші футболісти теж не змогли виграти у клубу з Данії – AaB Fodbold (м. Ольборг).
145562456515

фото з сайту vorskla.com.ua

Другий за день суперник «Ворскли» – датський клуб AaB Fodbold (Ольборг) із однойменного міста. Ця команда чотири рази ставала чемпіонами Данії і тричі – володарем кубку країни, – повідомляє прес-служба ФК “Ворскла”. Причому 2014-го року їй вдався «дубль» – кубок і чемпіонат в один рік. Клуб заснований 130 років тому. Команда провела 49 сезонів у вищому дивізіоні своєї країни – Суперлізі. Зараз команда йде п’ятою у чемпіонаті Данії.
“Ворскляни” з перших секунд налаштували свого наставника Сачка на позитивну гру: майже напочтаку матчу півзахисник Артем Громов пробивав зі штрафного, м’яч зачепив данця Каспера Педерсена, але залетів у ворота. Гол – 1:0!
На 65-й хвилині  Громов та нападник Антон Шиндер організували атаку, але завершити її ударом не вдалося. Проте вже за 2 хвилини №23 данців Ніколай Томсен реалізував пенальті за фол у штрафному, цим самим зрівняв рахунок – 1:1.
За 2 хвилини до кінця матчу № 4 данців забиває після кутового – 1:2. Полтавці програли у другому за день спарингу.
145562456510

За “Ворсклу” грали: №31 Станіслав Богуш, №4 Арменд Даллку, №54 Олексій Дитятьєв, №3 Сергій Сімінін, №40 Ігор Пердута, №6 Олександр Скляр, №8 Андрій Ткачук, №7 Артем Громов, №30 Младен Бартуловіч, №11 Антон Шиндер, №99 Юрій Коломоєць.
Запасний склад: №21 Олександр Ткаченко, №19 Володимир Одарюк, №37 Владислав Олійник.
Головний тренер: Василь СачкоСклад “Ольборга”: 1.Nicolai Larsen, 2.Patrick Kristensen, 5.Kenneth Emil Pedersen, 32.Kasper Pedersen, 4.Jacob Blaabjerg, 25.Frederik Boersting, 26.Robbert Kaiketo, 21.Kasper Risgaard, 23.Nicolai Thomsen, 10.Rasmus Joenson, 17.Christian Bassogog.
Запасні: 30.Andreas Bruun Christensen, 15.Gille Rolandson, 27.Oliver Abildgaard.
Головний тренер: Lars Soendergaard.
Довідка: окрема сторінка історії «Ольборга» – Єврокубки. Команда має за своїми плечима виступи, як в Лізі Чемпіонів (двічі – в груповому етапі, двічі в кваліфікації), так і в Лізі Європи (двічі – раунд плей-офф, один раз – груповий етап, п’ять разів – кваліфікаційні раунди). Найвидатніші суперники «Ольборга» на міжнародній арені – два клуби із Манчестера (Юнайтед та Сіті). Крім того, команда грала із «Депортіво», «Вільяреалом» та «Селтіком». Двічі в групу Ліги чемпіонів данців не пускало київське «Динамо», – повідомляє прес-служба “біло-злених”.