У Великодню ніч порядок області пильнуватимуть 900 поліцейських

У Великодню ніч – з 15-го на 16-те квітня – поліцейські міста й області посилено охоронятимуть громадський порядок – повідомляє прес-служба ГУНП Полтавщини.

У Великодню ніч порядок області пильнуватимуть 900 поліцейських. Фото: 112.ua

У Великодню ніч порядок області пильнуватимуть 900 поліцейських. Фото: 112.ua

Зокрема в Полтаві та районі пройдуть богослужіння в 45-ти культових спорудах, а загалом в області – у 337-х. За підрахунками поліціянтів, із 265-х населених пунктів Полтавщини до вшанування Великодня долучаться близько 350-ти тисяч громадян.

Сергій Альошкін, заступник очільника Нацполіції області, зазначив, що під час проведення заходів загалом Управління задіє близько 900-т правоохоронців. Із них у Полтаві пильнуватимуть порядок майже 150 поліцейських і членів громадських формувань.

– Поліція Полтавщини вітає громадян з наступаючим світлим святом Христового Воскресіння та звертається з проханням, не порушувати закон під час відпочинку, бути толерантними, не зловживати спиртними напоями, не порушувати правила дорожнього руху на автошляхах області.

Прес-служба ГУНП Полтавщини

У святкові дні чергуватимуть керівний склад ГУНП, посилені слідчо-оперативні групи, створений резерв із числа спецпідрозділів ГУНП.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: