У справі Жабо не поставили крапку

0

Сьогодні о 13:00 в районному суді відбулося засідання на якому розглянули Протокол про корупцію відносно  колишньої начальниці Полтавського обласного центру МСЕК Тетяну Жабо.DSC_0094_1500x1000

На судове засідання з’явилися представники Прокуратури Полтавської області. Також у залі присутні представники ЗМІ, а також, в якості вільних слухачів, Ігор Убийвовк, Анатолій Кулик, Руслан Романко, Сергій Чередніченко, останній викликав неабияке невдоволення у Тетяни Жабо.

Зважаючи на те, що суддя Оксана Гальченко розглядала справу за позовом Жабо Т.М до Полтавського районного суду із проханням скасувати наказ Полтавської облради про її звільнення (на що отримала ствердну відповіть), представвники прокуратури подали клопотання про відвід судді. А справу про розгляд протоколу про вчинення Жабо адміністративного правопорушення, повернути в канцелярію суду та проведення її автиматизованого перерозподілу в іншому суді.

Сама обвинувачувана та її адвокат заперечили дану заяву, вважаючи що представники прокуратури не вірно розуміють норми актів на які посилаються.

DSC_0096_1500x1000

Я вважаю, що справа розглядається не обґрунтовано, тому що все відбувається по замовленню Чередніченка, так само, як колись у 2011 році, було винесено рішення Октябрським судом, коли він знаходився на лікуванні з журналістом 1+1. Вважаю себе постраждалою, – стверджує Тетяна Жабо.

На сьогоднішній день судова система в Україні, нажаль не працює. Та суддя, яка декілька місяців тому поновила цю людину на посаді. Зараз знову ж таки розглядає цей  протокол по корупції цієї ж людини. Ми будемо слідкувати за справою, громадськість міста Полтава не забула про це. Є апеляції, котрі дозволять довести суд до кінця. Той факт, що цей хабар був, що людина збагачувалась за рахунок інвалідів, залишається, – говорить депутат міської ради Сергій Чередніченко.

По поверненню судді Оксани Гальченко з дорадчої кімнати суд постановив: посилання прокурора стосовно того,  що у судді може бути попередньо сформована позиція, щодо причетності Жабо Т.М. до правопорушення, є лише його особистою думкою. Суд залишивши клопотання без розгляду. Оскарженню також не підлягає.

DSC_0099_1500x1000

Ми слідкуємо за цією справою вже близько року. Громадськість була обурена тією ситуацією, яка склалася навколо обласного МСЕК. Це були постійні побори, постійні корупційні скандали. До речі можу вам сказати, що Тетяна Максимівна  вже неодноразово притягувалась до такого роду кримінальних відповідальносте, у тому числі і по корупційним злодіянням. Але враховуючи судову систему і ситуацію в нашій країні вона завжди виходила сухою із води, в тому плані що завжди вона через рішення суду поверталася до тої роботи з якої починала. З 1996 року, якщо мені пам’ять не зраджує вона очолює комісію МСЕК, яка просто прогнила корупційною складовою. Це ж справа 2010 року, коли вже піднімалося це питання на загал, в 2015 року коли ми всі стали свідками того, що все-таки під час дачі хабаря був проведений обшук у неї в помешканні, – говорить Сергій Чередніченко.

Олена Костиря

20 липня 2018
19 липня 2018