У справі щодо прибудови біля колишнього кінотеатру Котляревського допитали свідків

Поліція Полтави веде слідчі дії у справі щодо законності зведення прибудови біля історичної будівлі.

Прибудова біля колишнього кінотеатра ім. Котляревського

Прибудова біля колишнього кінотеатра ім. Котляревського

У справі щодо законності зведення прибудови біля колишнього кінотеатру ім.Котляревського почали допитувати свідків. Представник ГО «Save Полтава» Віктор Трофименко та депутат міськради Юліан Матвійчук підтвердили слідчому, що неодноразово ставали свідками проведення робіт на об’єкті. Навіть не зважаючи на те, що Державна архітектурно-будівельна інспекція назвала будівництво незаконним, і проведення будь-яких робіт на ньому було заборонено. Активісти також багато разів викликали патрульну поліцію на місце будівництва для припинення незаконних дій.

За словами активіста Віктора Трофименка, наразі відкрито, зокрема, провадження за ч. 3 ст. 298 ККУ (Знищення, руйнування або пошкодження пам’яток-об’єктів культурної спадщини та самовільне проведення пошукових робіт на археологічній пам’ятці). Мова може йти про знесення незаконної прибудови.

Однак, у поліції цю інформацію коментувати відмовилися, посилаючись на таємницю слідства. За словами речника обласного управління Нацполіції Юрія Сулаєва, наразі призначено ряд експертиз, які матимуть статус доказів. Однак, яких саме і коли вони проводитимуться, очільник прес-служби не розказав. Мовляв, втручатися у процес досудового розслідування заборонено.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Скандальное заведение будет, если построят все таки

2017-10-25
Олег
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: