У Розсошенцях завершується будівництво сучасної амбулаторії по вул. Перспективній

11 квітня у Щербанівській ОТГ відбулося виїзне розширене засідання колегії облдержадміністрації, на якому обговорили питання організації надання медичної допомоги сільському населенню області в умовах трансформації системи охорони здоров’я. У рамках заходу посадовці оглянули будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Будівництво відбувається на умовах співфінансування: 30% коштів виділено з місцевого бюджету, решта – державні кошти. Фактично роботи ведуться з кінця лютого, і за планом мають завершитися в кінці року. Однак, як повідомляє директор Департаменту будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації Тимофій Голбан, амбулаторію планують відкрити вже влітку.

Зараз впроваджується реформа сільської медицини, основний напрямок якої – зробити доступність людям, адже медицина йде за людьми, а не люди за медициною. За нормами амбулаторія розрахована на 7 лікарів, обслуговуватиме до 10 000 населення та матиме площу 472 м2. У 2018 році на її будівництво держава виділила майже 9 мільйонів гривень.

Працювати з Щербанівською громадою цікаво. Вони ініціативні. Щербанівська ОТГ одна з перших заявила про співфінансування будівництва амбулаторії. Зараз вони ініціюють співфінансування ремонту доріг на Буланово, Малий Тростянець. Новий і амбіційний проект – спортивний комплекс з хокейним майданчиком. Наразі Щербанівська ОТГ займається оформленням документів на землю. Якщо все вдасться – незабаром розпочнемо проектувати, а згодом і будувати його, – розповідає Тимофій Голбан.

Полтавщина стала однією з перших областей, де затвердили проекти будівництва амбулаторій.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Завдяки отг зараз розкрутятся багато,як ви називаєте,периферій. Бо є гроші і їх є куди вкладати.

2019-04-11
Тетріс
Відповіcти
0

Скоро на периферії буде все краще ніж в місті,амбулаторії будують, святильники в переходи вмонтовують….І шо,це все завдяки отг?

2019-04-11
Ганна
Відповіcти
0

Ну в нас пока люди йдуть за медицино. Якось так.

2019-04-11
Діна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: