У Прирічковому парку — змагання зі спортивного орієнтування

1

Більше сотні учасників долали різні дистанції, відмічалися на КП та шукали скарби під час квесту.

Спортивне орієнтування

Спортивне орієнтування

У Полтаві — великі «Паркові забави». Понад сто спортсменів взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування у Прирічковому парку. Різний вік, різний досвід, різний рівень підготовки. Проте організатори подбали, щоб цікаво було навіть тим, для кого це — перша «орієнтувальна» спроба.

— Ми хотіли, щоб ці змагання об’єднували і були цікавими всім — і спортсменам, і аматорам, і глядачам. Продумували їх таким чином, щоб участь можна було брати цілими сім’ями. Тут у нас і конкурс з розпалювання вогнища, і спуск на мотузках, і квест із пошуком скарбів, — розказує голова клубу спортивного орієнтування «Центуріон» Віталій Сердюк.

Спортсмени — прочіповані, контрольні пункти — готові. Для аматорів придумали міні-лабіринт, щоб вони розібралися, як «читати» карту і ставити електронні відмітки на знайдених КП. Повноцінну дистанцію у 2 км бігли цілими родинами: батьки, які займалися орієнтуванням у шкільні роки, привели з собою дітей. Волонтери варили куліш. У мотузковому парку малеча робила перші кроки в альпінізмі, а старші складали величезну карту із пазлів, щоб потім вирушити на пошук скарбу.

"Паркові забави"

«Паркові забави»

Орієнтувальники задоволені: організатори та спонсори оновили КП та виготовили для заходу малий і великий лабіринти. Таких у Полтаві раніше не було. Тепер же, використовуючи їх, невеликі змагання можна проводити навіть у центрі міста. Можливо, захоплених цим видом спорту у Полтаві скоро побільшає.

23 марта 2019
22 марта 2019
21 марта 2019