У пожежі в житловому будинку загинула мешканка області

1

За останню добу бійці ДСНС ліквідували 3 пожежі на території Полтавської області.

У Хорольському районі, поблизу с. Ялосовецьке, під час руху в автомобілі «КІА Каренс» виникла пожежа, що знищила автівку. Вогонь ліквідували бійці відділенням 20 ДПР. Причину загоряння наразі встановлюють.

У Котельві під час гасіння пожежі у житловому будинку виявили тіло господарки 1958 р. н. без ознак життя. Вогонь знищів двері, вікно, внутрішнє оздоблення кімнат на площі 56 м² та домашнє майно. Бійці ДСНС врятували будинок та розташовані поруч літню кухню та господарчу будівлю. Причина пожежі встановлюється. Пожежа ліквідована одним відділенням ДПРП-4 та одиницею допоміжної техніки.

У с. Вельбівка Гадяцького району в приватному домогосподарстві вогонь знищив покрівлю лазні на площі 2 м², перекриття на площі 5 м², облицювання стін (7 м²) та утеплювач на площі (10 м²), пошкоджено покрівлю на площі 20 м² та облицювання стін (15 м²). Споруду врятували бійці відділення 6 ДПРЧ та 1 АЦ МПК «Стимул-Агро».

Також фахівці ДСНС залучались до ліквідації наслідків ускладнення погодних умов. Спецтехніка допомогла 4-м вантажним, 2-м легковим автомобілям та автомобілю екстреної меддопомоги, в яких перебувало 11 громадян.

За інформацією ДСНС України у Полтавській області

21 февраля 2019
20 февраля 2019