У Полтаві вчилися, як зробити прозорою роботу місцевих рад

На обласному форумі «Прозорі ради – шлях до успіху країни» обговорювали критерії відкритості місцевих рад і як залучити громадян до участі у місцевому самоврядуванні.

На форумі

На форумі

До участі у форумі «Прозорі ради – шлях до успіху країни» організатори запросили цікавих спікерів – відомих у Полтаві й Україні громадських діячів. Практиків, а не теоретиків. Зокрема, тих, що працюють на застосуванням систем Prozorro та Dozorro при проведенні державних закупівель, над запровадженням системи електронного документообігу I-Gov в органах влади та багатьох інших. Слухачі разом з ними визначали, як довіра бізнесу до державних закупівель сприяє розвитку економіки, що потрібно, щоб залучити громадян до участі у місцевому самоврядуванні, як відкритість даних забезпечує прозорість діяльності влади, а відкритість влади, у свою чергу, долає корупцію. Учасникам також розказали про рівні спілкування депутатів з громадою та про те, наскільки корисною та ефективною може бути їхня співпраця при вирішенні місцевих і загальнодержавних проблем.

– Відвідав цей форум, бо хочу не тільки визначитися з з критеріями відкритості влади, а й отримати конкретні інструменти: як зробити діяльність міськради і міськвиконкому у рідному місті більш прозорими. Не знаю, чи всі колеги-депутати готові мене підтримати, але особисто я вважаю, що повною відкритістю ми подолаємло корупцію. Я йшов у владу якраз для цього, – сказав Олександр Карпець, секретар Лубенської міськради.

Олександр Карпець

Олександр Карпець

– Насправді хороший виявився форум. Я прийшла сюди по роботі, думала, ненадовго. Але мене зачепило, то ж вирішила затриматися. Вже відзначила для себе кілька тем, за якими можна буде зробити цікаві матеріали чи провести інтерв’ю, – каже Ольга Гладченко, журналістка ТРК «Лтава».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: