У Полтавській ОДА відкрився Єдиний центр допомоги учасникам АТО

0

30 жовтня  у приміщенні Полтавської облдержадміністрації розпочав роботу Єдиний центр допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям.  До його завдань  входять надання інформаційної підтримки та практичної допомоги у вирішенні соціальних, медичних, юридичних та інших проблем.

DSC_0068

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко  зазначив, що Центр створили завдяки чималим зусиллям, як органів влади, волонтерів так і учасників АТО.

Кожен з бійців АТО повинен отримувати кваліфіковану оперативну допомогу у вирішенні питань, пов’язаних із статусом учасника бойових дій. На рівні обласної ради та ОДА в області запроваджено низку Програм, які допомагають нашим військовим пройти реабілітацію, як психологічну так і оздоровчу, отримати матеріальну допомогу, надання сім’ям загиблих квартир тощо. У планах, з ініціативи Департаменту соцзахисту, розробити спрощену систему надання пільг учасникам АТО. Всіх вітаю з відкриттям Центру. Головне завдання, яке ми ставимо, щоб не було жодної обмеженої людини, створити сприятливі умови демобілізованим учасникам АТО, щоб вони відчули, що держава про них піклується, – сказав Головко.
Керівник Центру допомоги учасникам антитерористичної операції Полтавської області Валерій Довженко розповів, що пріоритетним напрямом роботи Центру є адаптація військових у соціумі. У військовослужбовці та їхніх родин виникають одні й ті ж проблемами — отримання посвідчень учасника бойових дій, призначення пільг, надання земельних ділянок тощо.

Порівняно з іншими областями ми впевнено тримаємося на ногах. Де-факто ми вже працюємо кілька тижнів, проводимо опитування. У нас працює гаряча лінія. Однак виникають і певні труднощі. До соцзахисту — питань немає спрацювали на відмінно. Основне питання — це земельні ділянки. На другому місці пасажирські перевезення та нормативна база пенсійного фонду, – повідомив Валерій Довженко.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018