У Полтавській ОДА обговорили використання надр

0

28 січня у приміщенні Полтавської ОДА відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

IMG_8461

На засіданні були присутні перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради, представники установ та підприємств, зокрема ПАТ “Укрнафта” та ПАТ “Укргазвидобування”, а також громадськість та журналісти.

Одним із питань порядку денного було ініціювання призупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами ПАТ “Укрнафта” та розірвання договорів спільної діяльності між ПАТ “Укргазвидобування” та ТОВ “Цефей”.

Для того, щоб відповісти на всі питання та допомогти прийняти рішення щодо цього питання, до зали засідання завітав перший заступник Голови Правління – виконавчий директор ПАТ “Укргазвидобування” Олександр Романюк.

Найбільше питань до виконавчого директору було щодо розірвання договорів спільної діяльності між їхнім товаристов та ТОВ “Цефей” через значну заборгованість останнього.

Буде достатньо вашого звернення на ПАТ, на голову правління з вимогою чи пропозицією щодо розірвання договору. Це буде наша форма взаємодії. По договорам вони у нас відкликаються постійно, але вони не можуть перерахувати з рахунку кошти, тому єдиний вихід – це суд, – пояснює представник “Укргазвидобування”.

Наталя Гостило

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018