У Полтавській області викрили незаконну діяльність двох “підпільних” АЗС

Працівниками податкової міліції Кременчуцької ОДПІ ДФС Полтавщини викрили незаконну АЗС, яка працювала на території одного з сіл регіону.

У Полтавській області викрили незаконну діяльність двох "підпільних" АЗС

У Полтавській області викрили незаконну діяльність двох «підпільних» АЗС

Про це повідомляє ДФС у Полтавській області.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено понад 150 літрів дизельного пального і бензину марки А-92 приблизною вартістю 50 тис. грн. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає близько 55 тис.гривень. Стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 164 КУпАП.

Незаконну АЗС виявили також у смт Решетилівка Полтавської області.

Під час документування правопорушення до прийняття судом рішення вилучено скраплений газ (пропан-бутан) в кількості 300 літрів та модуль АГЗС із роздавальною колонкою орієнтовною вартістю 300 тис. гривень. Приблизна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 303,9 тис.гривень. За порушення порядку провадження господарської діяльності відносно правопорушників складено протокол згідно ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, у вересні цього року на Полтавщині також викрили незаконну АЗС, яка працювала на території одного з міст регіону. Тоді з незаконного обігу вилучили понад 3,5 тис. л дизельного пального і бензину марки А-92 приблизною вартістю 85 тис. грн., металеві ємності для зберігання ПММ та інше обладнання.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: