У Полтавській міській раді знову обговорюють питання забудови колишніх артскладів

Сьогодні зранку перед початком сесії Полтавської міськради в приміщенні зібрались громадські активісти руху «Пушкарівський яр», які виступають проти забудови на території колишніх артскладів. Депутати надали слово представникам громади.

До мікрофону вийшла активістка Олександра Супряженко.

— Чотири місяці тому я дізналась, що святе місце для Полтави, де були вбиті та замучені тисячі полтавців та військовополонених за часів Другої світової, хочуть забудувати житловим комплексом. Це місце є особливим для мене і для багатьох полтавців. Десь там вбили мою бабусю та 6 інших членів родини. Я не знаю, де точно це місце, але знаю, що пам’ять про них належить нам — сучасним полтавцям, — говорить жінка.

Вона попросила не застосовувати до цих територій термін «артсклади», а позначати їх як «Пушкарівський яр». Також Супряженко заявила про необхідність встановлення на території меморіального комплексу. Разом з групою підтримки активістка вимагала зняти з порядку денного питання про земельний аукціон.

Секретар міськради Олександр Шамота зауважив, що на засіданні сесії у питанні про земельний аукціон взагалі відсутні ділянки на вказаних територіях. Також він попросив виступаючих не маніпулювати фактами, адже у переліку питань вказано лише ділянку на вул. Вавілова. Що ж до території артскладів, то він запевнив, що відповідні питання не виноситимуть до проведення пошукових робіт.

— Ці ділянки, за рішенням депутатської комісії, виключені з порядку денного. Поки не будуть проведені пошукові роботи, я впевнений, депутати не будуть виносити їх на узгодження, — переконує посадовець.

Отримавши відповідь, активісти покинули залу засідань. Депутати обрали членів лічильної комісії та оголосили перерву до 12-ї години.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Там все заростає,то хай краще построять будинки чим чагарники.

2019-06-26
Інесса
Відповіcти
0

Таке особливе місце,що більшість полтавців і не знають де воно є. Хай знавці вирішують його долю, а не одна жіночка з плакатом.

2019-06-26
Віталіна
Відповіcти
0

А яких пошукових робіт, кістки будуть шукать? а там їх знаходили чи це тільки слова?

2019-06-26
Тіна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: