У Полтавській міській раді презентували систему електронного управління містом

3

Литовська фірма Nevda презентувала у Полтавській міськраді електронну систему управління містом «Деко офіс» та електронний щоденник «Моя школа».

Зазначені системи допомагають вести повний електронний документообіг та спрощують роботу органів міської влади. Наразі вони працюють у понад 80% шкіл Литви та інших держустановах. А компанія вже запускає частину згаданої системи у кількох містах Київщини — Ірпіні, Білій Церкві, Фастові.

Представники компанії наочно продемонстрували можливі сценарії вирішення стандартних комунальних та економічних питань. Алгоритм роботи програми працює зі стандартними шаблонами, які можна змінювати у процесі роботи.

Інша програма — електронний щоденник «Моя школа» слугує інтерактивним інструментом для вчителів, дітей та їх батьків, завдяки якому збирається та аналізується статистика відвідуваності уроків, успішності учнів тощо. Зібрані дані відображаються у персональному кабінеті користувача у вигляді графіків та таблиць.

Система дозволяє використовувати її разом з сторонніми апаратними та програмними рішеннями для реалізації поставлених цілей. Так для підрахунку відвідуваності компанія пропонує встановлювати у школах систему турнікетів, які реагуватимуть на персональні картки. Також зазначені картки можна інтегрувати з системою електронного квитка, а також реалізувати фінансування дитячого харчування. Зокрема щодо дітей пільговиків.

Розробники кажуть, що наразі триває процес розробки мобільних додатків, які зроблять користування сервісом ще зручніше.

– Впровадження системи електронного документообігу дасть нам можливість більш оперативно опрацьовувати ті матеріали, які нам надходять, швидше їх розписувати. Окрім того, це система контролю за виконанням завдань безпосередньо керівниками структурних підрозділів, заступниками міського голови, взагалі влади, – розповів секретар міської ради Олександр Шамота. – Зараз вивчаємо усі пропозиції, щоби ми могли розуміти всі конкурентні переваги тієї чи тієї програми, які нам будуть презентувати і, в кінцевому результаті, обрати найоптимальніший варіант програми, — коментує Олександр Шамота.

Сама ж Nevda, яка вже близько 25 років займається розробкою та підтримкою програмного забезпечення, позиціонує свій продукт як найкращий на ринку СНД та ЄС. Щоправда, вартість угоди, якщо її підпишуть, наразі ніхто не розголошує. Обидві сторони зазначають, що це лише попередні перемовини, відповідно замовник має право розглянути інші пропозиції.

22 февраля 2019
21 февраля 2019
20 февраля 2019