У Полтаві зняли державний та червоно-чорний прапори з Монументу Слави

З центрального пам’ятника міста Полтави зняли жовто-блакитний та червоно-чорний прапори. Коментар заступника міського голови та опозиційного депутата.

Монумент Слави.

Монумент Слави. Фото Олександра Демидовича

Сьогодні полтавці, які проходили Корпусним парком біля Монументу Слави, звернули увагу на те, що з пам’ятника зникли прапори (державний та червоно-чорний).

Монумент Слави з прапорами

Монумент Слави з прапорами

Трибуна звернулась до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) Андря Ляміна з проханням прокоментувати дану ситуацію. Він надав наступний коментар:

– Так, дійсно, прапори зняли. Вони прийшли в непридатний стан, були порвані та втратили свій зовнішній вигляд. Тому представники всіх політичних сил погодилися їх зняти з Монументу Слави. Поки встановлювати нові не планується.

Також ми звернулись до учасника війни на Сході України, голові Полтавської міської організації ВО «Свобода», депутату Полтавської міської ради Юліана Матвійчука. Опозиційний депутат прокоментував зняття прапорів:

– Прапори дійсно знаходились у непридатному стані. Ми не маємо можливості міняти їх раз на декілька місяців, тому що працівники на «вишках» всі працюють через виконком. Ніхто не погоджується на заміну прапорів. Фізично ми не можемо їх замінити, тому прийшли до висновку їх зняти. Якщо знайдемо людей, які не залежать від міської влади, то прапори на Монументі Слави буде поновлено. Ми вважаємо, що поки не закінчена війна на Сході України прапори повинні там бути.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Два прапори мусять весiти на своему мiсцi i крапка!!! Якце немае можливостi у державноi структури на державной прапор!!! “Руськiм” молчать!!! Пока ще живi!!!

2017-12-21
Aziz
Відповіcти
0

А на каком основании на историческом памятнике должны развиваться эти знамена? Ну с флагом Украины -ладно…но какие юридические основания вешать над городом флаг правого сектора???

2017-12-19
Владимир
Відповіcти
0

как єто на каком? матвийчюк и его друзья “вважають” – чем не основание?

2017-12-19
здрасьте
0

А червоно-чорний – прапор не Правого сектора, а УПА. Теж історичний прапор. Може вішати його на пам’ятнику й не варто, але не варто й робити історично-фактичних помилок.

2017-12-19
Тетяна
0

Останні новини:

Читайте також: