У Полтаві зняли державний та червоно-чорний прапори з Монументу Слави

4

З центрального пам’ятника міста Полтави зняли жовто-блакитний та червоно-чорний прапори. Коментар заступника міського голови та опозиційного депутата.

Монумент Слави.

Монумент Слави. Фото Олександра Демидовича

Сьогодні полтавці, які проходили Корпусним парком біля Монументу Слави, звернули увагу на те, що з пам’ятника зникли прапори (державний та червоно-чорний).

Монумент Слави з прапорами

Монумент Слави з прапорами

Трибуна звернулась до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) Андря Ляміна з проханням прокоментувати дану ситуацію. Він надав наступний коментар:

– Так, дійсно, прапори зняли. Вони прийшли в непридатний стан, були порвані та втратили свій зовнішній вигляд. Тому представники всіх політичних сил погодилися їх зняти з Монументу Слави. Поки встановлювати нові не планується.

Також ми звернулись до учасника війни на Сході України, голові Полтавської міської організації ВО «Свобода», депутату Полтавської міської ради Юліана Матвійчука. Опозиційний депутат прокоментував зняття прапорів:

–  Прапори дійсно знаходились у непридатному стані. Ми не маємо можливості міняти їх раз на декілька місяців, тому що працівники на “вишках” всі працюють через виконком. Ніхто не погоджується на заміну прапорів. Фізично ми не можемо їх замінити, тому прийшли до висновку їх зняти. Якщо знайдемо людей, які не залежать від міської влади, то прапори на Монументі Слави буде поновлено. Ми вважаємо, що поки не закінчена війна на Сході України прапори повинні там бути.

18 липня 2018