У Полтаві змагалися 320 українських спорстменів

0

20-го лютого у приміщенні спорткомплексу Головного управління національної поліції в Полтавській області пройшов Відкритий Кубок Полтавської області з Кіокушин карате серед дітей, юнаків та дівчат, а також чоловіків та жінок.

Screenshot_38

На чемпіонат прибули 320 спортсменів з усієї України: з Херсонської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Харківської та Сумської областей та Києва.

Screenshot_40

Полтавці показали гарні результати. Зокрема у ваговій категорії до 70 кг перше місце здобув Дмитро Кулєшов, Дмитро Міщерський посів друге місце,Дмитро Іщенко – третє. Полтавець Олександр Гордін здобув друге місце у категорії до 80 кг. У ваговій категорії понад 80 кг  представники від Полтави Денис Таран виборов друге місце, Антон Забігайло – третє.

Screenshot_41

Дмитро Кулєшов (фото: vk.com)

Сьогоднішні змагання були видовищні, були насправді круті нокаути. Також дуже приємно за нашу молодь, підростають справжні бійці, – поділився з “Трибуною” враженнями один із переможців, учень Ігора Петраша Дмитро Кулєшов.