У Полтаві зловмисники обікрали церкву

0

У ніч із суботи на неділю невідомі особи обікрали храм Іоана Воїна, що знаходиться по вулиці Маршала Бірюзова в мікрорайоні «Браїлки».

7302

Фото: УМВС України в Полтавській області

Злодії викрали золоті та срібні вироби, які віруючі залишали на іконах в подяку Святим за допомогу, а також гроші, які прихожани жертвували на храм.
Київським райвідділом міліції за даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення, що завдала значної шкоди). Правоохоронці встановлюють суму завданого збитку.
Працівниками Полтавського міського управління та Київського райвідділу міліції зараз проводиться цілий комплекс слідчих та оперативних заходів, спрямованих на розкриття даного злочину, – говорить начальник Київського райвідділу міліції Сергій Махно. – Ми докладемо максимум зусиль, щоб затримати осіб, які скоїли крадіжку, та повернути у храм викрадені дорогоцінності.
Разом із цим, міліціонери звертаються до полтавців з проханням повідомити будь-яку інформацію, яка стосується скоєння даної крадіжки та може допомогти встановити особи злочинців.

УМВС України в Полтавській області

22 липня 2018
21 липня 2018