У Полтаві зберігається перевищення епідпорогового показника

0

Станом на 2 лютого у місті відмічається сезонний ріст захворюваності на ГРВІ та грип. Наразі на гострі респіративні інфекції захворіло 739 полтавців, а на грип – 11. Про це повідомляється на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету.

inf_orvi-e1453715406864-750x300

Головний спеціаліст управління охорони здоров’я Антоніна Квачан зазначає, що зараз у Полтаві зберігається перевищення епідпороговорого показника, але з тенденцією до зниження.

36 % від загальної кількості хворих становлять діти, що є значно меншим показником порівняно з минулими роками. Проте після закінчення канікул прогнозується невелике збільшення захворюванності серед учнів.

У цілому ж, за прогнозами спеціалістів, хвиля захворювань пройде за кілька тижнів.

Для того ж, щоб знизити ймовірність захворювання на грип та ГРВІ, лікарі радять слідкувати за своїм харчуванням, по можливості не бувати в місцях скупчення людей, якомога більше бути на свіжому повітрі, постійно провітрювати приміщення та проводити вологе прибирання.

Але якщо вам все-таки не вдалося запобігти захворюванню, фахівці закликають ні в якому разі не займатися самолікуванням, адже це може призвести до багатьох серйозних ускладнень.

Різке підвищення температури, ломота в тілі, біль у м’язах та горлі, нежить, кашель можуть бути ознаками застуди чи грипу. Тому в разі виявилення вищеперерахованих симптомів, необхідно залишитися вдома та викликати лікаря.

Наталя Гостило

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018