У Полтаві заклали іменну алею з рідкісними деревами

0

18 жовтня у Полтавському дендропарку зявилась іменна алея. Її присвятили відомим потавцям. Поява такої алеї є втіленням проекту «Poltava garden glory» , що пройшов за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України.

Fotolia_41560854_Subscription_Monthly_L-700x766

Учасники акції повіомили, що таким чином вони хочуть відновити колекційну ділянку з рідкісними видами рослин.

Ця алея зникла кілька років тому. Ми хочемо її відродити. Сподіваємося, що полтавці підхоплять цю ідею, й ця алея розростеться. Сьогодні ми робимо перші кроки, – повідомила одна з організаторів акції Галина Яковенко.

До заходу долучились секретар міської ради Оксана Деркач, директор дендропарку Михайло Шлафер та багато інших.

Михайло Шлафер розповів присутнім історію парку, та його значення для міста:

Наш проект «Дендропарк відроджуємо разом» підхопив ідею відновити утрачені колекції дерев. У нас була Алея Туй, ми теж почали її відновлювати. Коли я побачив список, які наші підприємці запропонували відновити, як колекцію. Дійсно – це дуже приємно. Ми отримали для себе 50-річний парк і ми маємо залишити його своїм нащадкам. І сьогодні, якщо ми висадимо по одному дереву, ми залишимо після себе не просто пам’ять, а колекцію. Ми будемо продовжувати такі акції щороку.

Усі присутні на заході могли взяти участь у різних флористичних конкурсах, майстер-класах з макіяжу і зачісок, отримати консультації зі здорового харчування, скуштувати еко-продукти. Діти переглянули виставу лялькового театру, а ще працювала фото-зона, де можна було сфотографуватися з героями мультфільму “Фіксікі”.

Юлія Злепко

14 липня 2018
13 липня 2018