У Полтаві вшанували пам’ять загиблого Героя

1

3 жовтня о 10:00 біля Полтавського ліцею №1 полтавці вшанували пам’ять полеглого Героя АТО Святослава Горбенка.

IMG_4769Сьогодні виповнився рівно рік з дня трагічної гибелі полтавця Святослава Горбенка в Донецькому аеропорті. Герой загинув, рятуючи свого побратима.

З цього приводу представники «Правого сектору», УНСО, побратими, рідні та друзі зібралися біля Полтавського ліцею №1, де навчався хлопець та де йому була встановлена меморіальна дошка.

Проте самі вчителі та директор ліцею не захотіли вийти, аби вшанувати пам’ять колишнього учня, мовляв «краще ми будемо в головах пам’ятати, аніж кудись виходити. Ось буде 14 жовтня – тоді і вшануємо».

Теплі слова про Героя висловили його побратими та друзі, після чого пролунав гімн українських націоналістів.

IMG_4768— Коли ми просиділи з ним тиждень в засаді, я зрозумів, що це людина з великої літери. Він знав куди і навіщо їде. Він загинув, рятуючи життя свого побратима і я вважаю, що таким людям однієї дошки мало – треба ставити пам’ятник, — говорять бійці.

Від ліцею полтавці рушили ходою до Свято-Успенського Собору, де замовили поминальну панахиду для загиблого.

Зараз багато молодих хлопців гинуть на першій лінії оборони. Це дуже тяжка трагедія для всіх нас. Це цвіт нашої нації і трагічно усвідомлювати, що вони більше не будуть ходити вулицями Полтави. Але ми пам’ятаємо і шануємо їх, бо вони дійсно Герої, — сказав командир Полтавського обласного відокремленого осередку УНСО.

Наталя Гостило

26 марта 2019
25 марта 2019
24 марта 2019