У Полтаві виявили автомобіль, припаркований на місці, призначеному для паркування осіб з інвалідністю

2

Сьогодні зранку на площі біля Київського вокзалу патрульні виявили автомобіль “Toyota Corolla”, який був припаркований на місці, призначеному для паркування осіб з інвалідністю.

У Полтаві виявили автомобіль, припаркований на місці, призначеному для паркування осіб з інвалідністю. Фото: facebook.com/poltavapolice

У Полтаві виявили автомобіль, припаркований на місці, призначеному для паркування осіб з інвалідністю. Фото: facebook.com/poltavapolice

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Полтави.

Встановити власника або водія даної автівки не вдалося. Окрім цього, транспортний засіб не був обладнаний для людей з обмеженими можливостями, а також не мав розпізнавальних знаків, що цим автомобілем керує людина з інвалідністю. Згідно з чинним законодавством, поліцейські евакуювали автівку на штрафмайданчик.

З початку дії зазначених змін патрульні Полтави склали на водіїв-порушників 46 постанов за ч. 5 ст. 122 КУпАП.

Нагадаємо, 26-го жовтня 2017 року Закон про підвищення штрафів за паркування на місцях для осіб з інвалідністю вступив у силу. Згідно з документом, штраф за відповідне правопорушення складатиме від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 1700 гривень).

Коментувати

2 Коментарів
Константин
• 10:58 | 20 грудня 2017

То же мне новость, если уже выставляете такое то номера не скрывайте. А такое можно увидеть под любым знаком в Полтаве

Відповіcти
Светлана
• 12:12 | 20 грудня 2017

Если бы эта машина была в ДТП, то номера не скрывали. А здесь больше как предупреждение и уведомление

22 січня 2018
21 січня 2018