У Полтаві вирішували як покращити якість надання послуг хворим на туберкульоз та ВІЛ-інфікованим

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак провів засідання робочої групи з розробки заходів, спрямованих на покращення якості надання послуг хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію та поєднану патологію ТБ/ВІЛ ко-інфекцію. Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

DSCN5353

Ольга Павлова, фахівець Проекту PATH «Підтримка покращення взаємодії служб протидії туберкульозу та профілактики і боротьби з ВІЛ/СНІДом, моніторингу і контролю», розповіла про результати кураторського візиту до Полтавської області.

Метою візиту фахівців Проекту PATH було проведення оцінки відповідності практики ведення випадків ТБ/ВІЛ в області Національним клінічним протоколом, виявлення наявних потреб, існуючих проблем та шляхів їх вирішення. Було надано рекомендації щодо поліпшення координації зусиль в подоланні проблем ТБ/ВІЛ ко-інфекції.

DSCN5377

Віктор Лисак за результатами обговорення запропонував визначити стратегічні пріоритети та підготувати план засідань робочої групи на 2017 рік. Необхідно скласти графіки проведення систематичних навчань спеціалістів та чітко розподілити обов’язки і навантаження.

Керівники підрозділів повинні впровадити регулярні звіти про виконання вимог клінічного протоколу з ТБ/ВІЛ ко-інфекції. Також Віктор Петрович зобов’язав фахівців здійснювати обов’язковий розгляд всіх випадків захворюваності на туберкульоз медичних працівників та дотримання вимог інфекційного контролю у всіх медичних закладах області. Дано доручення розробити стандартні операційні процедури та маршрути пацієнтів з ТБ/ВІЛ, як додатки до локальних протоколів для конкретних фахівців у кожному медичному закладі області.

Директором Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА В.Лисаком було дано доручення підготувати накази щодо удосконалення роботи з організації медичної допомоги хворим на ТБ, ВІЛ та ТБ/ВІЛ ко-інфекцію.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Кто из етих рыл “хворий на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію” ?

Ответ: НИКТО! – тогда о чем мы говорим?

2016-11-07
маф неро
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: