У Полтаві вирішували питання заборгованості з різниці в тарифах

0

18 листопада у Полтавській ОДА на засіданні комісії з узгодження заборгованості з різниці в тарифах учасники засідання порушили питання щодо погашення заборгованості, яка виникла внаслідок надання полтавцям послуг тепло- та водопостачання.

money-874630_640

Станом на 1 січня 2015 року сума заборгованості з різниці у тарифах полтавським обласним підприємствам становила понад  360 млн грн.

Підприємства, що надають послуги теплопостачання, вже офіційно узгодили обсяг заборгованості з різниці у тарифах на виробництво, транспортування та постачання тепла населенню. Він становить 63 274, 331 тис грн, в той час, як підприємства водопровідно каналізаційного господарства вказали суму у розмірі 1 147, 570 тис грн.

На даний момент управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА розробляє проект  розпорядження голови ОДА, метою якого буде змінити показники обласного та місцевого бюджетів, що стосуються розподілу обсягів субвенції.

Варто зазначити, що Полтавській області передбачена субвенція з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах за газ та електроенергію і 13 листопада Уряд виділив 301 мільйон гривень полтавським комунальним підприємствам на погашення боргів.

Також під час засідання заступник голови ОДА Олега Пругла зауважив, що субвенція зі спеціального  фонду державного бюджету, сума якої складає понад 4 млн грн., ще не розподілена, тому до 19 листопада керівники мають запропонувати шляхи щодо її використання.

Наталя Гостило

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018