У Полтаві затримано трьох професійних «щипачів»

0

Під час відпрацювання та оперативно-розшукових заходів полтавськими правоохоронцями було викрито кишенькових злодіїв.

pickpockets-ppcorn-thumb

У скоєнні 7 кишенькових крадіжок, які були зареєстровані на території Октябрського району, підозрюється 39-річний житель міста. Підозрюваний вже неодноразово був притягнутий до кримінальної відповідальності за подібні злочини. Як правило, для скоєння злочину він обирав зупинки та інші людні місця. Чоловік заходив до громадського транспорту та, користуючись штовханиною, непомітно викрадав особисті речі з сумочок і кишень.

На даний момент вже доведена причетність до дванадвяти крадіжок гаманців та мобільних телефонів ще одного злодія – 46-річного полтавця. Він здійснював крадіжки переважно у громадському транспорті. Як виявилось, чоловік наркозалежний і раніше судимий за аналогічні правопорушення.

Також за кишенькові крадіжки полтавськими поліцейськими було затримано 28-річного містянина. Майже усі злочини правопорушника скоювались на зупинці громадського транспорту «Автовокзал». Він скоював крадіжки переважно у вихідні дні та в післяобідній час. Потерпілими від рук злодія переважно були громадяни, які виходили з вокзалу з дорожніми сумками.

– Усім фігурантам повідомлено про підозру і по фактах розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) – карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років, – розповів начальник Октябрського відділу поліцію Олександр Терела.

Антон Мигаль

17 липня 2018
16 липня 2018