Полтава втратила півтора мільйони гривень на решітках для зливової каналізації

У 2017 році невідомі вкрали 300 решіток, повідомив на містобудівній депутатській комісії заступник міського голови Андрій Лямін.

Решітка (архівне фото з Інтернету)

Решітка (архівне фото з Інтернету)

Невідомі зловмисники викрали близько трьох сотен решіток зливової каналізації у Полтаві протягом 2017 року. Про це повідомив заступник міського голови Андрій Лямін. За його словами, втрати з міського бюджету при цьому становлять близько 1,5 млн. грн.. Інформація прозвучала під час обговорення ремонту асфальтового покриття на вул. Марії Башкірцевої та Верховинця. Заасфальтувати розбиті дороги тамтешнім мешканцям пообіцяли у наступному році.

– По всій вулиці зникли решітки зливової каналізації. Глибина там – 1,5-2 м, цього цілком вистачить дитині, щоб втопитися, – кажуть активісти.

Анадрій Лямін твердить: про проблему знає. Однак усі заяви в поліцію з цього приводу залишаються без реакції. Чавунні решітки – цікавий об’єкт для викрадачів металобрухту. Однак чим замінити їх, міські комунальники не знають. Бо пластикові (такі теж існують) не витримують навантаження на вулицях з інтенсивним рухом.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Я учась в 6м классе привалилась в такую яму полностью заполненной водой, спасло только то что на плечах был забитый до отказа рюкзак, одетый на обе лямки ,и застёгнутый на поперечный замок на груди. А потом шла пешком от Зыгина до опытной, мокрая, в 0 градусов потому что не пустили в тралейбус . Думаю все могло не так харашо закончится еслибы не мой рюкзак !

2017-12-21
Кася
Відповіcти
0

Такі величезні суми за решітки!

2017-12-21
Коля
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: