У Полтаві відзначили Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва

0

Полтавським майстрам та працівникам народного мистецтва вручили професійні нагороди та відзнаки.

6 листопада у приміщенні Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва.

DSC_0062

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук та архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір особисто привітали працівників галузі і кращих аматорських колективів. Вручили їм професійні нагороди та відзнаки.

????????????????????????????????????

Владика Федір

Раніше Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва відзначали в Україні у березні. Ця дата була встановлена 2000 року Указом Президента України, враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно просвітницьку діяльність. З 2013 року цей день став відзначатися 9 листопада і отримав назву «Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва».

Валерій Головко

Валерій Головко

У нас сьогодні золота осінь, а для художника це найкраща пора. Тільки вчора ми були із групою митців Полтавщини на виставці, а сьогодні вже тут. Полтавські митці, художники та майстри – це дійсно талановиті люди, тож добре, що існує таке свято, – поділився заслужений майстер Євген Пілюгін.

Святкування завершилося святковим концертом.

Олена Костиря

17 липня 2018
16 липня 2018