У Полтаві відремонтують дощоприймальні колодязі за 1,1 млн гривень

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради підписало 7 договорів з одним підрядником на ремонт дощоприймальних колодязів.

Кожна із закупівель не перевищує суми порогу в 200 000 гривень для проведення конкурсу. Усі договори підписали в один день – 4 червня.

Де мають провести поточний ремонт дощоприймальних колодязів:

Усі підряди отримало ТОВ «Асфер Груп». Підприємство займалося також реконструкцією полтавських підземок по вул. Соборності з кільцем та вул. 1100-річчя Полтави та на перехресті вул. Шевченка та Європейської.

Засновник товариства Володимир Тузенко – екскандидат в нардепи від партії «Сильна Україна». Також він був засновником ТОВ «БК «Полтава-Білд», яке отримувало постійні підряди від Управління ЖКГ. Але стосовно цієї фірми вже відкрито ряд кримінальних справ, які стосуються розкрадання бюджетних коштів:

Нове підприємство ТОВ «Асфер Груп» зареєстроване на початку 2018 року. І за цей час встигло підписали з ЖКГ Полтава 150 договорів на загальну суму 339 984 279 гривень. Загалом, фірма брала участь у 228 закупівлях, з яких лише 37 були конкурентними.

Цікавим моментом є те, що для закупівлі взяті різні вулиці, а ціна за ремонт дощоприймальних колодязів мало відрізняється. Адже на окремій вулиці може бути різна кількість об’єктів, які потребують ремонту:

– Оскільки різні вулиці є різними об’єктами, то уникнення відкритих торгів відсутнє. Тобто порушень законодавства в укладанні вищезазначених угод немає. Щодо вартості договорів: багато замовників використовують «бронювання» коштів через закупівлі. До кінця року по такому договору буде певна кількість виплат, яка може бути меншою за вартість договору. У такому разі зменшуються обсяги закупівлі і договір вважають виконаним. Таку методику можна використовувати у випадках, коли один договір буде виконуватися протягом року, і невідомо, яка потрібна загальна кількість коштів. Але відомо, що сума не перевищить порогу в 200 тисяч. Отже, по вказаним договорам залишається контролювати якість виконаного ремонту. І цей контроль необхідно проводити громадськості, – наголошує Олександр Довгошей, аналітик ГО «Інституту аналітики та адвокації», яка є членом «Dozorro-спільноти».

Тому ми звертаємося до мешканців цих вулиць і просимо звернути увагу на те, чи будуть проводитися ремонтні роботи дощоприймальних колодязів і наскільки якісно. Якщо матимете зауваження чи інформацію, звертайтеся до нашого видання.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Все взято приблизно і образно. А чого іменно ті вулиці, там хтось важний живе чи як?

2019-06-22
Таміла
Відповіcти
0

Ну це траба, нормальні ціна нормальні потреби для благоустрою

2019-06-22
Оксана
Відповіcти
0

Даже такі колодязі такі дорогі,а на першвий взгляд нічого особенного.

2019-06-22
Тома
Відповіcти
0

Так це після торгів чи як?

2019-06-22
Валентина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: