У Полтаві відкрили культурно-економічний центр Литовської республіки

Українська академія лідерства відкрила у Полтаві культурно-економічний центр імені литовського художника Мікалоюса Чюрльоніса. Відкриття центру приурочили до візиту литовської делегації в рамках першого форуму «Україна – Литва: європейський досвід».

У Полтаві відкрили культурно-економічний центр Литвської республіки

У Полтаві відкрили культурно-економічний центр Литовської республіки

На думку організаторів заходу, центр дасть можливість налагодити міждержавні зв’язки та допоможе студентам УАЛ отримати нові знання та європейський досвід.

— Для нас дуже велика честь бути сьогодні у Полтаві на першому бізнес форумі. Це перший крок до майбутньої співпраці держав. Сподіваюсь, що бізнес-відносини наших країн зростатимуть. Відкриття центру повинно сприяти налагодженню взаємовідносин Полтави та Литви. УАЛ нагадує мені моє минуле — я теж був членом однієї організації, яка об’єднувала різних людей для співпраці у різних сферах. Нині, я займаю пост віце-міністра, тоді як інші учасники організації зайняли поважні посади, відкрили бізнес тощо. Майбутнє у наших руках, — говорить Віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки Дарюс Скусявічюс.

— Це дуже показово, що наша делегація приїхала сьогодні у Полтаву, а не в Київ. Полтава — одне з прогресивних міст, що динамічно розвивається. Ми сподіваємось на нові міжнародні зв’язки. Навчання за кордоном та обмін досвідом може сприяти загальному розвитку. Це перша сходинка до розвитку держав. Майбутні лідери зможуть працювати на краще у різноманітних держустановах чи приватному бізнесі, — додав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Янукон.

Керівник полтавського осередку УАЛ Олексій Сердюк розповів гостям про історію створення академії після Революції гідності, цілі організації та її устрій. Наразі УАЛ має 6 осередків в Україні, зокрема один у Полтаві. Студенти навчаються в академії протягом 10 місяців. В академії є дві вікові групи від 16 до 18 та від 18 до 20 років. Навчаючись в академії, підлітки беруть участь у реалізації різноманітних соціальних та культурно-просвітницьких акцій, однією з яких став відеоролик про Голодомор 1932-1933 років.

На честь візиту поважних гостей співочий колектив учасниць академії лідерства підготував музичний номер в нео-етнічному стилі.

— Відкритий сьогодні центр — це місце, де ми разом з нашими партнерами з Литви зможемо обговорювати різні освітні та бізнес-проекти, це платформа на базі осередку УАЛ. Литовці проявили ініціативу та готові до співпраці з нами, тому ми підтримали таку ініціативу зі створення культурного центру. В рамках співпраці наших держав наші спеціалісти зможуть тісно співпрацювати з компаніями з інших країн та навпаки — іноземні фахівці зможуть краще співпрацювати в Україні, — говорить Олексій Сердюк.

Найближчим часом УАЛівці планують провести всеукраїнський забіг та встановити національний рекорд — впродовж 3 днів біля корпусного парку безперервно змагатимуться десятки бігунів. Наступний проект «Здоров» буде націлений на залучення громадськості до здорового образу життя та різноманітних видів спорту. Також студенти академії планують долучитись до міського святкування Дня молоді.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Хочу побачити як будуть встановлювати рекорд бігуни!!!

2019-03-14
Тішка
Відповіcти
0

Корисна співпраця, для майбутнього нашої молодлі. Нові можливості, новий досвід. Там є чому повчитися.

2019-03-14
Нонна
Відповіcти
0

Знову Полтава замість Києва – дуже приємно!!!!!Дивись,так і переженемо столицю)))

2019-03-14
Влад
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: