У Полтаві відбувся семінар з питань прав людей з інвалідністю

0

Сьогодні 21 березня у Полтавській обласній державній адміністрації відбувся семінар «Актуальні питання державного управління і реалізації чинного законодавства України у сфері вимог «Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю і вирішення проблемних питань у сфері безбар’єрності».

фото: adm-pl.gov.ua

фото: adm-pl.gov.ua

У семінарі взяли участь заступник голови ОДА Микола Білокінь, начальник Управління містобудування та архітектури Олександр Панков, представники структурних підрозділів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, громадських організацій та люди з інвалідністю –  повідомляє офіційний веб-портал ОДА.

«Обласна влада тримає на постійному контролі вирішення проблем людей з інвалідністю та усіляко сприяє реконструкції простору  Полтавщини для вільної та безпечної життєдіяльності громадян з обмеженими можливостями»,наголосив Микола Білокінь.

Також він зазначив, що Полтавська область є лідером з процесу створення сприятлових умов для людей з обмеженими можливостями.

Ірини Твердохліб, заступник голови обласного комітету доступності, наголосила на тому, що всі ці умови, які планують реалізовувати, стосуються не тільки людей з інвалідністю.

«І маленька дитина, і мама з дитячим візком чи вагітна жінка, і люди похилого віку, або тимчасово неповносправні – усі ці громадяни потребують засобів доступності сфер життєдіяльності», – говорить вона.

Як повідомляє секретар обласного комітету доступності Антоніна Ільїна, більшість громадських закладів на Полтавщині і досі залишаються частково або повністю недоступними для людей з інвалідністю.

фото: adm-pl.gov.ua

фото: adm-pl.gov.ua

Проте зараз в деяких містах Полтавської області вже розпочалися пристосування багатоповерхівок за бюджетні кошти. Зокрема, у Полтаві, Кременчуці та Горішніх Плавнях.

Крім цього, на семінарі обговорювалися питання щодо створення сприятливих умов для людей з проблемами зору та слуху.

Коментувати

23 березня 2018
22 березня 2018