У Полтаві відбувся профілактично-розважальний квест

7 команд та 12 станцій – полтавські підлітки долучилися до участі у профілактично-розважальному квесті «День здоров’я».

IMG_2844

У рамках квесту учасники подолали 12 локацій. Варто зазначити, що у кожної команди був свій маршрут. Тематика станцій була зокрема про здоровий спосіб життя, ВІЛ та шляхи інфікування, особиста гігієна, гепатити. Соціальний театр тощо.

– На кожній станції буде оцінюватися як рівень знань, так і рівень командної роботи. Таким чином ми активізуємо командну роботу, – розповів керівник напрямку по роботі із підлітками БО «Світло надії» Віктор Шилов.

IMG_2794

Як додав Віктор Шилов, якщо говорити про безпечну поведінку у вигляді лекцій або певних дорослих настанов, інформація просто не буде сприйматися. Підліткам необхідно пропонувати альтернативу і саме таку, яка їм буде корисною і цікавою.

Учасники квесту – переважно підлітки, віком від 10 до 18 років зі складною поведінкою, або уразливі до ВІЛ-інфекції.

– Протягом цього заходу ми сподіваємось на те, що учасники зможуть показати свої власні знання, покращити їх. – додав Віктор Шилов.

IMG_2791

Питання на станціях були як і загального характеру, так і більш вузького. Були також і спортивні локації.

На дійство запросили представників поліції та МЧС. Таким чином, зазначив Шилов, привертається увага підлітків до того, що ці служби працюють саме для громадян.

На квесті кожна команда мала свою назву і власний маршрут, за яким вона рухалася. Варто зазначити, що оцінювалася не швидкість проходження всіх локацій, а враховувалася кількість балів, отриманих на них.

– Квест мені дуже подобається. Я долучаюсь до участі вже вдруге. Тут цікавіше, ніж у школі. Тут ожна побігати, повеселитися, виграти призи, познайомитися з хорошими людьми. Мені цікаво. Тут дуже хороший колектив – розповіла учасниця Ніна.

IMG_2967

Планується, що такі заходи проводитимуться на постійній основі. Таким чином буде покращуватися зміна поведінки підлітків від ризикованої до більш відповідальної.

Більше фото – тут

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: